The Concerto for Group and Orchestra – koncert zespołu Deep Purple i The Royal Philharmonic Orchestra skomponowany przez Jona Lorda i dyrygowany przez Malcolma Arnolda w 1969 roku. Podczas pierwszego wykonania wystąpił Ian Gillan. Nagranie wideo z tego koncertu wydane zostało na DVD w roku 2003.
1 z 4