Rebirth – czwarty (piąty ogólnie) album Jennifer Lopez wydany w 2005 roku. Główny singel promujący płytę to "Get Right". został wydany w marcu 2005 roku.
Zadebiutował on na liście Billboard 200 19 marca 2005, zaraz po debiucie "The Massacre" 50 Centa. Sprzedało się wtedy 261 000 kopii tego albumu. W 2004 roku została wydana DualDisc Edition tego albumu, która zawiera DVD z teledyskiem do "Get Right (Remix)" oraz "Get Right" i krótki film o nagrywaniu albumu.